Dziś 24 maja 2024 r.

english version
Strona główna Aktualności
 

„JESZCZE BLIŻEJ DO SKANDYNAWII”


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego serwisu promowego opracowanego specjalnie z myślą o potrzebach przewoźników i spedytorów, osób zarządzających flotą pojazdów, poszukujących łatwego, szybkiego i możliwie najtańszego sposobu zorganizowania przepraw promowych dla:  

  • pojazdów ciężarowych wszelkiego typu, z dowolnym ładunkiem
  • samochodów dostawczych
  • naczep drogowych

Skorzystanie z naszych usług gwarantuje Państwu:

  • łatwe znalezienie optymalnego połączenia do lub z portu w Skandynawii
  • oszczędność czasu i nakładów finansowych związanych z kosztami zakupu biletów promowych
  • uzyskanie wyczerpujących informacji na temat przeprawy promowej oraz cennych porad odnoszących się do organizacji przewozu drogą morską

Oferowana przez naszą firmę usługa organizacji przewozów promowych polega na dokonywaniu w naszym imieniu na rzecz klientów rezerwacji miejsc na promy dla pojazdów ciężarowych (zarówno pojazdów z kierowcami, jak i bez – np. naczep drogowych) i kredytowaniu płatności za bilet promowy. W przypadku rezerwacji dla pojazdów z kierowcami cena przejazdu uwzględnia miejsca kabinowe i wyżywienie dla kierowców odbywających rejs promem.

Organizacją przepraw promowych (w tym rezerwacją miejsc oraz pośrednictwem w sprzedaży biletów) dla pojazdów ciężarowych i naczep zajmuje się nasza placówka w Świnoujściu. Wyjątkiem jest połączenie promowe Gdynia – Helsinki, którym zajmuje się nasze biuro w Gdyni.

W naszej ofercie znajduje się zdecydowana większość istniejących połączeń promowych z portami w Skandynawii.

Od wielu lat współpracujemy z największymi armatorami obsługującymi bałtyckie przeprawy promowe (m.in. PŻB/POLFERRIES, UNITY LINE, STENA LINE, SCANDLINES), dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne warunki cenowe pozwalające obniżyć koszty przepraw oraz zapewnić miejsce na promie w wymaganym terminie.

W sprawach rezerwacji promowych można kontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną.

„24 hours/7days”

Nasi pracownicy są do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu o każdej porze mogą zareagować na zgłoszoną potrzebę przeniesienia rezerwacji na inny prom bądź zareagować na wszelkie sytuacje nadzwyczajne (np. spowodowane nagłą zmianą rozkładu odejść). Naszym klientom zapewniamy szeroko pojętą pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z przewozem promowym pojazdów i ładunków ponadnormatywnych i ładunków niebezpiecznych (ADR).